>

2020 AÖF final imtihanı neticeleri ne vakit açıklanacak?açıklanacak 2020 AÖF final imtihanı neticeleri ne vakit açıklanacak?

2020 AÖF final imtihanı neticeleri ne vakit açıklanacak? AÖF final imtihanı neticeleri açıklandı mı? Açıköğretim Fakültesi (AÖF) bahar süreci final imtihanlarının sonuna gelindi. Online sistem üstünden meydana getirilen sınavlara giriş icra eden öğrencilerde gözler imtihan sonuçlarına çevrildi. Peki, 2020 AÖF final imtihanı neticeleri ne vakit açıklanacak? Öğrenciler 8 Temmuz’a kadar sınavlarını tamamlayabilecek.

AÖF SINAVLARI NE ZAMAN BİTECEK?

2019-2020 Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bahar süreci sınavları 24 Haziran- 8 Temmuz tarihleri içinde yapılacak.

AÖF FİNAL SINAVI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

AÖF final sınavları 8 Temmuz tairhinde sona erecek. Imtihan sonuçlarının ne vakit açıklanacağına dair bir izahat yapılmadı. Ancak sonuçların Temmuz ortasında açıklanması umut ediliyor.

AÖF ONLİNE SINAVA GİRİŞ NASIL YAPILIR?

Online sınavlara öğrenciler T.C kimlik numarası yada @anadolu.edu.tr uzantılı e-posta hesaplarıyla giriş yapabilirler. Imtihan esnasında adaylar önceki soruya dönüş yapamayacak. Boş kalan sorular yapılmadı olarak kabul edilecek. Öğrencilere her imtihan için 20 sual yöneltilecek ve 30 dakika süre tanınacak. . Imtihan tamamlanmadan elektrik kesintisi, bağlantı problemi şeklinde mesele yaşayan öğrenciler nihayet gün olan 8 Temmuz evveliyatına kadar sınava kalmış olduğu yerden devam edebilecek.

AÖF SINAVINA DAİR ÖNEMLİ BİLGİLER

Imtihan sorularının kişiye özel olması sebebiyle imtihan ortamında yalnız bulunmanız ve soruları herhangi bir öğrenme deposu olmadan ya da kimseden destek almadan bireysel olarak cevaplamakla yükümlüsünüz.

Imtihan sorularının her türlü ortamda kopyalanması ve paylaşılması, yasalarımızca kabahat teşkil etmekte ve bu tür eylemlerin cezai sorumluluğu bulunmaktadır.

Herhangi bir ahlâki ihlalde bulunmuş olduğu tespit edilen öğrencilerin sınavları geçersiz sayılacaktır.

Her türlü sorunuz ve talebiniz için aosdestek.anadolu.edu.tr yazışma ve çözüm masamıza uluşarak sorularınıza ve taleplerinize cevap bulabilirsiniz.Haber Kaynağı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi Bahar Döneminde, web tabanlı ...
YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Hızlı Yorum Yap

MEBhaber.net'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

MEBhaber.net'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.