>

2020 Auzef bahar periyodu fasıla sınavları

2020 Auzef bahar yarıyılı fasıla imtihanları

İstanbul Üniversitesi Sarih ve Uzaktan Eğitim Fakültesi AUZEF, Yüksek Öğretim Heyeti’nun yeni tip korona virüs hastalığı COVID-19 pandemisi sebebiyle almış olduğu kararlar yönünde, 2019-2020 Öğretim Seneyi Bahar Yarıyılı Ara İmtihanını, web üstünden çevrimiçi online olarak yapmış olacaktır. 

 Üniversite idaremiz, bu sonucu siz bedelli talebelerimizin yaşamlarını tehlikeye atmamak ve imtihanlarınızı konutlarınızda kalmış olarak yapmanız suretiyle, toplum sıhhatine katkıda bulunabilmek ismine almıştır. 

 Bahar Yarıyılı Ara İmtihanları için sistemimiz, 1 Haziran 2020 – 14 Haziran 2020 tarihleri içinde ulaşımınıza sarih olacaktır. 

 Çevrimiçi online olarak yapılacak Bahar Yarıyılı Ara İmtihanında sizlere her dersten 20 tane sual yönlendirilecek ve 30 dakika vakit verilecektir. Bu vakit içinde ilgili derse ilişik imtihanınızı bitirmeniz gerekecektir. İmtihanın yengi anekdotuna katkısı %25 olarak hesaplanacaktır. 

Ayrıntılı söylemeler ve sınav otomasyonu ile ilgili kullanım rehberi AUZEF Web sitesinden sizlerle paylaşılacaktır, paylaşım yapılınca sitemize ek edilecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  2020-YKS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzunun Yayımlanması 19...
  YORUMLAR

  En az 10 karakter gerekli

  Hızlı Yorum Yap

  MEBhaber.net'e üye olun

  Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

  MEBhaber.net'e giriş yapın

  Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.