>

2020 Auzef Bahar Süreci Çevrimiçi (Online) Final Imtihan Sonuçları

İstanbul Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi’nde okuyan öğrenciler, final periyodu sınavlarını online olarak gerçekleştirmiş oldu. Öğrenciler şimdi imtihan sonuçlarının açıklanmasını bekliyor.

AUZEF FİNAL SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK

İstanbul Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi’nden meydana getirilen açıklamada, online olarak meydana getirilen sınavların 20 Temmuz 2020 saat 23.59’a kadar devam edecek. Imtihan sonuçlarının ne vakit açıklanacağı ise 21 yada 22 Temmuz tarihlerinde açıklanmasını bekliyoruz.

Fakülteden meydana getirilen izahat şu şekilde;

Değerli Öğrencilerimiz,

Bahar Süreci Bitirme (Final) sınavları 10 Temmuz 2020 saat 06:00’da başlamış olup 20 Temmuz 2020 saat 23:59’da sona erecektir. 2019-2020 Eğitim-Öğretim senesi Bahar Süreci Bitirme (Final) imtihanlarına https://esinav.istanbul.edu.tr/ adresinden girebilirsiniz.

Çevrimiçi (online) sınavlarınıza cep telefonlarınızdan giriş yapmak yerine bilgisayarlarınızdan giriş yapmayı tercih etmeniz ve toplamda 11 günlük imtihan tamamlama süresi bulunduğundan dolayı sınavlarınızı zamana yaymanız bilimsel niteliği olan başarınızın yükseltilmesi açısından ehemmiyet arz etmektedir.

Öğrencilerimizden, çevrimiçi (online) sınavların başladığı ilk gün ilk saatlerde ve nihayet günlerde imtihan sisteminde yoğunluk olabileceğini göz önünde bulundurmalarını, imtihanlarına girmek için başka vakit dilimlerini tercih etmelerini önemle rica ediyoruz.”

Haber Kaynağı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  #Sınav #Deneyap imtihan neticeleri açıklandı
YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Hızlı Yorum Yap

MEBhaber.net'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

MEBhaber.net'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.