h Dolar 7,4294 %0.98
h Euro 8,9820 %0.98
h BIST100 1.471,39 %-1.13
a Öğle Vakti 13:22
İstanbul
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a
X

23 OCAK 2021 TARİHLİ ATAMA VE GÖREVDEN ALMA KARARLARI

23 OCAK 2021 TARİHLİ ATAMA VE GÖREVDEN ALMA KARARLARI

makam odasi1Cumhurbaşkanı kararlarıyla bazı görevlere atama yapılırken bazı görevlerden de alınanlar oldu.

Atama ve görevden almalara ilişkin 2021/56-81 sayılı Cumhurbaşkanı kararları bugün (23 Ocak 2021) yayımlandı.

ATAMA VE GÖREVDEN ALMA KARARLARI

Adalet Bakanlığında:

**Bakan Yardımcılığına, Ceza İşleri Genel Müdürü Yakup MOĞUL atandı.

**Ceza İşleri Genel Müdürlüğüne, Ali ÖZTÜRKMEN atandı.

**Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Yılmaz ÇİFTCİ görevden alındı.

**Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğüne Yunus ALKAÇ atandı.

Aile, Emek harcama ve Sosyal Hizmetler Bakanlığında:

**İş Başmüfettişliklerine, İş Müfettişleri; Abbas Deniz, Barış Yılmaz, Başat İlter, Cem Baloğlu, Deniz Gürler, Ekim Deniz Ayhan Odabaşıoğlu, Erdem Tosun, Gamze Eyi, Gülay Demirel, Hüseyin Feti Tekkanat, İbrahim Gökhan Korkutan, İlhami Kabaktepe, İsmail Barış Aktaş, Mehmet Saygıner, Mehmet Yıldırım, Muharrem Arıkel, Mustafa Fatih Kepez, Hakan Arslan, Selçuk Karaoğlu, Sinan Yavuz, Süleyman Karaduman, Umud Uyaroğlu, Yasemin Korkutan, Yasin Sezer, Yurder Şenol, Hüseyin Ataman ve Mehmet Nuri Görücü atandı.  

**Düzce İl Müdürlüğüne, Ercan ÖZTÜRK atandı.

Dışişleri Bakanlığında:

**Andlaşmalar Genel Müdür Yardımcılığına, Sabri Tunç ANGILI atandı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığında:

**Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü 6. Bölge Müdürü Süleyman USTAMEHMETOĞLU, görevden alındı.

**Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü 4. Bölge Müdürlüğüne, 1. Bölge Müdürü Nüsret KOMAN atandı.

**Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürlüğüne Alaittin AYDIN atandı.

**Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü 5. Bölge Müdürlüğüne Yüksel YAVUZ atandı.

**Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü 6. Bölge Müdürlüğüne, 7. Bölge Müdürü Mehmet AYDIN atandı.

**Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü 7. Bölge Müdürlüğüne Ramazan AYYILDIZ atandı.

**Türkiye Elektrik İletim A.Ş. Genel Müdürlüğü 22. Bölge Müdürlüğüne Oğuzhan AYRANCI atandı.

**Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine, Ayhan KANDEMİR atandı.

**Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine, Serhat KÖKSAL atandı.

Gençlik ve Spor Bakanlığında:

**Bitlis Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne Bilal ELKATMIŞ atandı.

**Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne Ömer KALKAN atandı.

**Kayseri Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne Ali İhsan KABAKÇI atandı.

**Kastamonu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne Reşat ASRAK atandı.

**Zonguldak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne Hakan YÜKSEL atandı.

**Adıyaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne, Fikret KELEŞ atandı.

**Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne, Erdoğan TUNÇ atandı.

**Spor Toto Teşkilat Başkanlığına, Bünyamin BOZGEYİK atandı.

Kültür ve Turizm Bakanlığında:

**Yatırım ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcılığına, Bülent Çınar ÇAVUŞ atandı.

Milli Eğitim Bakanlığında:

**Muş İl Milli Eğitim Müdürü Emin ENGİN görevden alındı.

**Şırnak İl Milli Eğitim Müdürü Nurettin YILMAZ görevden alındı.

**Şırnak İl Milli Eğitim Müdürlüğüne, Nazan ŞENER atandı.

Milli Savunma Bakanlığında:

**Lojistik Genel Müdürlüğüne, Veysel UYAR atandı.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında:

**Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Ramazan YILDIRIM görevden alındı.

Tarım ve Orman Bakanlığında:

**Besin ve Kontrol Genel Müdür Yardımcılığına, Yunus BAYRAM atandı.

**Tekirdağ İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne, Oktay ÖCAL atandı.

**Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine, Cemal ÇALIK atandı.

**Meteoroloji Genel Müdürlüğü XI. Bölge Müdürü Abdullah CEYLAN görevden alındı.

**Meteoroloji Genel Müdürlüğü XI. Bölge Müdürlüğüne Zerrin DEMİRÖRS atandı.

**Meteoroloji Genel Müdürlüğü XIV. Bölge Müdürü Mehmet ELKATMIŞ görevden alındı.

**Meteoroloji Genel Müdürlüğü XIV. Bölge Müdürlüğüne Atakan ÇELEBİ atandı.

Ticaret Bakanlığında:

**Ticaret Müfettişliklerine, meydana getirilen yeterlik sınavında başarı gösteren Ticaret Müfettiş Yardımcıları Haşan CEYHAN, Emre ÇELİK, Buğrahan MANAV ve Taha Yasin YILMAZ atandı.

memurunyeri

Haber Kaynağı-Memurunyeri.com

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

BAŞKA KURUMA NAKLEN ATANAN MEMURUN MAAŞ NAKLİ NASIL OLUR?

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.