>

Auzef Ortak Ders Muafiyet İşlemleri

2020-2021 Eğitim-Öğretim senesinde ilk kez fakültemize kayıt yaptıran öğrenciler, kayıt oldukları ilk yarıyılda ve duyuru edilen kayıt tarihleri içinde ortak derslerden muafiyet talebinde bulunabilirler.

• Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I – II
• Türk Dili I – II 
• Yabancı Dil I – II   

ortak derslerinden muafiyet müracaat işlemleri 28 Eylül 2020- 21 Ekim 2020 saat 16:00 ’ a kadar http://aksis.istanbul.edu.tr/ adresinden yapılacaktır. 

Muafiyet Kılavuzu için tıklayınız.

MUAFİYET HAKKINDA GENEL BİLGİ

Muafiyet müracaat işlemleri 28 Eylül 2020- 21 Ekim 2020 saat 16:00 ’ a kadar http://aksis.istanbul.edu.tr/ adresinden yapılacaktır. NOT: Muafiyet itirazları 22 Ekim- 23 Ekim 2020 saat 23:59’a kadar https://auzefcozum.istanbul.edu.tr/login alınacaktır. Sadece,

• Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I – II
• Türk Dili I – II
• Yabancı Dil I – II

dersleri için muafiyet işlemleri gerçekleştirilecektir. Ortak dersler haricinde başka derslerden muafiyet başvurusu alınmayacaktır. AUZEF’e önceki yıllarda kayıt yaptırmış olan öğrencilerin muafiyete müracaat hakkı bulunmamaktadır. Muafiyet tarihleri içinde muafiyet başvurusunu tamamlamayan yada muafiyet başvurusundaki işlemleri tamamlanmamış ya da hatalı icra eden öğrencilerin muafiyet başvurusu kabul edilmeyecektir. Muafiyet müracaat işlemleri http://aksis.istanbul.edu.tr/ adresinden online olarak yapılacaktır. Posta kanalıyla yada elden evrak kabul edilmeyecektir. Kayıt esnasında ve dilekçe ile muafiyet için evrak gönderen öğrencilerin, müracaat tarihleri içinde talep edilen belgeleri sisteme yüklemeleri gerekmektedir. Sisteme evrak yüklenmemesi durumunda muafiyet işlemi yapılmayacaktır.

Haber Kaynağı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  2020 YKS ilave yerleştirme neticeleri açıklandı
YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

#Sınav #2020-TUS (2. Dönem) ve 2020-STS Tıp Doktorluğu (2. Dönem) Sınava Giriş Belgeleri…

Hızlı Yorum Yap

MEBhaber – Meb Haber – Öğretmen Haberleri – Meb Son Dakika – Meb Personel'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

MEBhaber – Meb Haber – Öğretmen Haberleri – Meb Son Dakika – Meb Personel'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.