>

#Sınav #Ata-Aof Dikey Geçiş Imtihanı (DGS) ile Fakültemiz Programlarına Yerleneşeli Öğrencilerin Dikk…

Dikey Geçiş Imtihanı (DGS) ile Fakültemiz Programlarına Yerleneşeli Öğrencilerin Dikkatine
Dikey Geçiş Imtihanı ile Fakültemiz Programlarına yerleşen öğrencilerimiz kayıtlarını https://www.turkiye.gov.tr (e-devlet) adresinde “e-hizmetler” bölümünde yer edinen ve “Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı” başlığı altında bulunan “Üniversite E-Kayıt” seçeneğini aracılığı ile 09-13 Ekim 2020 saat 23:59'a kadar elektronik olarak gerçekleştirebileceklerdir. 15 Ekim 2020 evveliyatına kadar Halkbank, VakıfBank yada Ziraat Bankasına materyal ücretini ödemeyi unutmayınız.

YÖKSİS de bilgisi bulunan sadece e-Devlet üstünden kayıt işlemlerini yapamayan öğrenci adaylarımız 09-15 Ekim 2020 tarihleri içinde Halkbank, VakıfBank yada Ziraat Bankasına materyal ücretini ödeyerek herhangi bir vesika göndermeden kayıt işlemlerini tamamlayabilirler.

Not: YÖKSİS de bilgisi bulunmayan öğrenci adaylarımız Önlisans Diplomalarının ve Not Döküm Belgelerinin (Transkript) onaylı suretini 09-15 Ekim 2020 tarihleri içinde Fakültemize göndererek kayıt işlemlerini tamamlayacaklardır.

Önlisans Programından Henüz Mezun Olamamış Öğrencilerin Kayıt İşlemleri

2020 senesi Dikey Geçiş Imtihanı kayıt tarihleri içinde yükseköğretim kurumlarından mezun olamayan öğrencilerin (kayıt tarihinden sonrasında stajını tamamlama, bütünleme imtihanı, tek ders imtihanı vb. nedenlerler) şartlı kayıtları Fakültemizce yapılacaktır. Bu durumda olan öğrencilerin 2020-2021 Eğitim Öğretim senesi bahar yarıyılı başlangıç zamanı olan 15.02.2021'e kadar mezun olmamaları halinde şartlı kayıtları silinecektir.

ATAAÖF #Sınav #Ata-Aof Dikey Geçiş Imtihanı (DGS) ile Fakültemiz Programlarına Yerleneşeli Öğrencilerin Dikk...

Kaynak

YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

DGS yerleştirme neticeleri açıklandı

Hızlı Yorum Yap

MEBhaber – Meb Haber – Öğretmen Haberleri – Meb Son Dakika – Meb Personel'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

MEBhaber – Meb Haber – Öğretmen Haberleri – Meb Son Dakika – Meb Personel'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.